Masz sklep monitoring AHD to coś dla ciebie

Masz sklep monitoring AHD to coś dla ciebie

W coraz większej ilości sklepów i lokali spotykamy monitoring. To gwarancja poczucia bezpieczeństwa dla właściciela sklepu i dla klienta. Jeśli posiadamy własny sklep monitoring AHD to doskonałe rozwiązanie. Daje możliwość odtworzenia wydarzeń i zidentyfikowania sprawców ewentualnej kradzieży. Warto podkreślić także, że same kamery są skutecznym straszakiem dla potencjalnych złodziei. Nikt nie chce ryzykować uwiecznienia i rozpoznania go podczas kradzieży.

To, co wyróżnia monitoring AHD, to dobra jakość obrazu. System pozwala na przesyłanie obrazu w wysokiej jakości, nawet FullHD. System AHD ma strukturę podobną do tej znanej z monitoringu analogowego. Obraz można przesyłać nawet na kilkaset metrów. Jest to urządzenie praktyczne i wygodne w obsłudze.

System AHD ma zastosowanie w wielu dziedzinach, jest kompatybilne także ze starszymi rozwiązaniami. Wysoka jakość nagrań podwyższa użytkowe wartości kamer i całego systemu. Dla osób prowadzących sklep monitoring AHD to doskonałe rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *